Juurdepääsetavus

Kontrastsus
Teised valikud

Eesti Ajaloomuuseum otsib hariduskeskuse juhti

Otsime oma kollektiivi hariduskeskuse juhti!
Loe lähemalt

19. juunil on Teatri- ja Muusikamuuseumi ning Suurgildi hoone suletud alates 15.00

Kolmapäeval, 19. juunil on nii Suurgildi hoone kui Teatri- ja Muusikamuuseum eriürituse tõttu suletud.
Vabandame ebamugavuste pärast.
Kohtumiseni taas neljapäeval kell 10!
Loe lähemalt

15. JUUNIL ALATES 15.00 ON MAARJAMÄELE SISSEPÄÄS AINULT "MULLIGA JA MULLITA" FESTIVALIPILETIGA

Laupäeval, 15. juunil toimub Maarjamäe lossipargis festival "Mulliga & Mullita". Seetõttu on pääs parki ja Maarjamäe lossi, Filmimuuseumisse ja tallihoonesse alates 15.00 võimalik vaid festivalipiletiga.
Loe lähemalt

Teatri- ja Muusikamuuseumi kogud on taas uurimiseks avatud

Teatri- ja Muusikamuuseumi kogud on Maarjamäe kompleksi hoidlates taas uurimiseks kättesaadavad.
Loe lähemalt

Täna, 19. veebruaril algas Ajaloomuuseumi juubeliaasta!

Täna, 19. veebruaril, 160 aastat tagasi sai alguse Eesti Ajaloomuuseum. Juubeliaastat tähistatakse läbi aasta kestvate sündmuste, kolme juubelinäituse ning uuenenud Teatri ja Muusikamuuseumi avamisega.