Juurdepääsetavus

Teksti suurus
Reavahe kõrgus
Kontrastsus
Teised valikud

Kodus tegutsemist Lastele

OTSIMISMÄNG VANALINNAS "OHHOOO!!! VANALINN!!!"

Eesti Ajaloomuuseumi seikluslik otsimismäng „Ohhooo!!! Vanalinn!!!“ Tallinna vanalinnas koosneb 16 küsimusest. Kõigile neile leiab terane vaatleja vastuse linnaruumist endast, kordagi google´i otsingut kasutamata! Kõigile Suurgildi hoonet (Pikk 17) või Teatri- ja Muusikamuuseumit (Müürivahe 12) külastanud peredele jagatakse muuseumi kassas kaart tasuta kaasa. Turvalisuse huvides, võiks kirjutusvahend endal olemas olla, samuti saab seda osta muuseumist. Pole oluline, millises järjekorras vanalinn läbi uurida. Vali endale sobiv marsruut ja kiirelt avastama!

Siit on võimalik mäng eelnevalt kodus välja printida, mida saab teha SIIN!


Vahvad tegelased värvimiseks

Ajaloomuuseumis elavad Kutsu-Juku, Marakratt, Gildi Gilbert ja Sinine Lõvi, värvi nad ära!  


Laste Vabariigi sümbolid joonistamiseks

Laste Vabariik on lõbus ja õpetlik keskkond Maarjamäe lossis, kus võim on laste käes. Millised võiksid olla Laste Vabariigi lipp, vapp ja tunnused?

Georg Otsa kostüümid värvimiseks

21. märtsil 2020 oli laulja ja näitleja Georg Otsa 100. sünniaastapäev. Selleks puhuks avasime vanalinnas Suurgildi hoones näituse „Georg Ots, armastan sind!“, mis jutustab tema lugu läbi austajate silmade. Laste jaoks valmistasime värvimislehed Georg Otsa kostüümikavanditest, mis on hoiul muuseumi kogudes.

Igal värvimislehel on kaks kavandit, mees- ja naistegelase kostüümid.


Meisterda ise taumatroop - optiline mänguasi

Meisterda ise hologramm - seade kolmemõõtmelise kujutise vaatamiseks

Meisterda butafoorne teatrimuffin