Juurdepääsetavus

Teksti suurus
Reavahe kõrgus
Kontrastsus
Teised valikud

Laste sünnipäevad

 • Põhikooli I astmele
 • Põhikooli II astmele
 • Põhikooli III astmele
 • SÜNNIPÄEVAPROGRAMM "HULLUS FILMIS" 13 KUNI 18 AASTASTELE NOORTELE

  "Hullus filmis" on Filmimuuseumi sünnipäevaprogramm, mis sobib toredaks ajaveetmiseks 13 - 18 aastastele noortele.

  Põhikooli III astmele
  Broneeri
 • SÜNNIPÄEVAPROGRAMM "MÄNGIME FILMI"

  Filmimuuseumi sünnipäevaprogramm lastele vanuses 7–12 aastat.

  Kellele ei meeldiks filme vaadata? Aga kuidas oleks ise filmi teha? Sünnipäevaprogrammis kiikame filmitöö telgitagustesse ja mängime filmi - just nimelt, MÄNGIME filmi! Teeme tutvust põnevate ametitega ja saame teada, mida teevad operaator, režissöör ja grimmikunstnik. Filmimuuseumist saab võtteplats, kus proovime filmiloojate rolle oma nahal. Ja et kõik oleks protsessis selge, osaleme ka ise filmivõttel!
  Põhikooli II astmele
  Broneeri
 • SÜNNIPÄEVAPROGRAMM "LOSSI KUMMITUSTE JAHT"

  Sünnipäevaprogramm Maarjamäe lossis 6-9-aastastele lastele.

  Maarjamäe loss on üks kirju ja põneva minevikuga loss, kus kunagiste elanike salajasi sosinaid on lossitornis siiani kuulda!
  Põhikooli I astmele
  Broneeri
 • SÜNNIPÄEVAPROGRAMM "GILDI GILBERTI SALADUS"

  Sünnipäevaprogramm "Gildi Gilberti saladus" viib osalised avastusretkele ajaloolises gildihoones. Suurgildi maja saalidesse on peidetud laekad, mis sisaldavad küsimusi ajaloost. Nendele vastuste otsimine pakub osalejatele põnevust ja avastamisrõõmu. Programm on mänguline ja aktiivne ega eelda osalejatelt ajalooteadmisi. Küll aga saab mängu käigus teada nii mõndagi põnevat minevikust.
  Põhikooli I astmele
  Broneeri
 • SÜNNIPÄEVAPROGRAMM "IVO SCHENKENBERG JA TALLINNA PÄÄSTMINE"

  Seiklusliku sünnipäevaprogrammi "Ivo Schenkenberg ja Tallinna päästmine" tegevus toimub 16. sajandi Tallinnas, mil linna asusid piirama vaenlase väed. Sünnipäevalised saavad kehastuda linna kaitsjateks, kelle ülesanne on kodulinn vaenlase käest päästa. Programmi käigus tuleb osalejatel lahendada erinevaid ülesandeid ja lugeda salakirju. Proovile pannakse mängijate nuputamis- ja arutlusoskus, osavus ja orienteerumisvõime. Sünnipäevaprogramm sobib suurepäraselt nii poistele kui ka tüdrukutele.
  Põhikooli II astmele
  Broneeri
 • SÜNNIPÄEV NÄITLEJANA

  Programm sobib 6-12-aastastele lastele. Sünnipäev Teatri- ja Muusikamuuseumi Särevi Teatritoas sobib hästi mänguhimulisele lapsele, kes naudib koos sõpradega ümberkehastumist ja esinemist ning soovib end näitlejana proovile panna. Peo jooksul valmib lavastus, kus sünnipäevalaps saab olla peaosas ja nautida aplausitormi. Särevi Teatritoas on korraga vaid üks seltskond ja lapsevanemad on oodatud peost osa saama publiku rollis.
  Põhikooli I astmele
  Broneeri
 • KUNINGLIK SÜNNIPÄEV

  Sünnipäev näitusel “Miks Eesti ei ole kuningriik?” sobib lastele vanuses 7-12 .
  Põhikooli I astmele
  Broneeri