Juurdepääsetavus

Teksti suurus
Reavahe kõrgus
Kontrastsus
Teised valikud

Maarjamäe lossipark

Suveüritus Tallinna kesklinnas? Aga ilma automüra ja linnakärata? Jah, see on võimalik Maarjamäe ajalookeskuse lossipargis!  
Maarjamäe lossipark on aiaga ümbritsetud territoorium, mis sobib suurepäraselt erinevate vabaõhu-ürituste korraldamiseks. Siin toimuvad suvepäevad, kontserdid, suvised firmapeod ja vastuvõtud. Lossiparki saab paigutada peotelke ja lava, park võtab vastu kuni 4500 külalist.

Soovist kasutada Maarjamäe õueala ürituste korraldamiseks palume kindlasti informeerida muuseumi vähemalt 5 tööpäeva enne ürituse toimumist e-posti aadressil: tellimus@ajaloomuuseum.ee. Muuseumil on õigus küsida õueala kasutamise eest renditasu.

Maarjamäe lossipargi näol on tegemist Maarjamäe lossi ümbritseva vene krahv Orlov-Davõdovi perekonnale kuulunud 19.sajandi suvemõisa pargialaga.

Lisaks lossile on pargis moodsa arhitektuuriga Filmimuuseum ja tallihoone, Eesti-kujuline laste mänguväljak muuseumi väikestele külastajatele, nõukogude-aegsete monumentide välinäitus ja noore skulptori Jass Kaselaane Eesti filmi teemalised skulptuurid raamistamas punast vaipa. Kui lisada siia imeline merevaade ja mõnus pikniku-ala, siis on see suurepärane koht ajaveetmiseks sõpradega või perega.


Lossipargi rentimiseks palun saadke meile päring:


Email again: