Juurdepääsetavus

Teksti suurus
Reavahe kõrgus
Kontrastsus
Teised valikud

Maarjamäe lossi ruumid

Maarjamäe lossi suvesaal

Lossi 134 m2 suurune suvesaal sobib pidulike õhtusöökide ja vastuvõttude, samuti kontsertide ja seminaride korraldamiseks. Saali seinal on eksponeeritud Evald Okase monumentaalne maal "Rahvaste sõprus", mida on vajadusel võimalik kinni katta. Suvesaal mahutab auditooriumistiilis kuni 100 inimest, banketistiilis ümmargustes laudades kuni 70 ja püstijalavastuvõtul kuni 130 inimest. Saalis on olemas klaver. Võimalik tellida kasutamiseks ka projektorit ja ekraani.


Maarjamäe lossi kaminasaal

Kaminsaal on lossi eraldi tiivas asuv 95 m2 suurune ruum, mis sobib nii pidulike sündmuste kui ka seminaride ja koosolekute korraldamiseks. Saal mahutab auditooriumistiilis kuni 60 inimest, banketistiilis 8-kohaliste laudadega kuni 50 ja püstijalavastuvõtul kuni 100 inimest. Saalis on olemas teleekraan. Võimalik tellida kasutamiseks projektorit ja ekraani.


Lossi väike saal

Lossi väike saal on lossi kohvikuruumide kõrval ja peasissepääsu juures olev 70 m2 ruum, mis sobib nii toitlustamiseks kui erinevateks üritusteks. Ruum mahutab 50 inimest banketistiilis, 60 inimest püstijalavastuvõtu puhul.
Väike saal sobib hästi lossi kaminasaalis toimvate seminaride toitlustamiseks.


Maarjamäe lossi ruumide rentimiseks palun saatke meile päring:

Email again: