Ekskursioonid Teatri- ja Muusikamuuseumis
picture
Ekskursioonil Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumi püsinäitusel "Lood ja laulud" saab tutvuda eesti kultuuri- ja ajalooga läbi muusika ja teatri. Tutvustame, kuidas põimuvad kirjandusteosed ja laulud „Kevade“, „Libahunt“, „Kalevipoeg“, „Tabamata ime“, „Reigi õpetaja“, „Saaremaa valss“ ja kuidas on need seotud erinevate ajaperioodidega Eesti ajaloos.

Ekskursiooni on võimalik kohandada vastavalt tellija soovile, näiteks keskenduda rahvamuusikale, heliloojatele, teatrile või muule.

Ekskursioon kestab 1 tund ja grupi suurus on kuni 25 inimest.
Eesti keeles 25 eurot, vene- või inglise keeles 30 eurot
Hinnale lisanduvad muuseumipiletid - täispilet 6 eurot ja sooduspilet 3 eurot (õpilased, tudengid, pensionärid).

Mänguline ringkäik "Kui masinad veel laulsid"
Ringkäigul tutvustame Teatri- ja muusikamuuseumi mehaaniliste instrumentide kogu, mis on Eestis unikaalne. Osalejad saavad teada, kuidas "laulvad masinad" töötavad, kuidas need on aja jooksul arenenud ja milleks mehaanilist muusikat
kasutati. Programmi käigus loome muusikalise teose väntorelile
Raffin-31.

Ringkäik sobib igas vanuses inimestele.
Ringkäik kestab ca 1 tund ja grupi suurus on kuni 15 inimest.
Hind eesti keeles 30 eurot, inglise- ja vene keeles 55 eurot, millele lisanduvad muuseumipiletid -täispilet 6 €, sooduspilet 3 €.
Kestus 1 tund

Eriprogramm "Mehaaniliste instrumentide minikontsert". Pakume võimalust kuulata ajaloolisi mehaanilisi muusikamasinaid. Kontsert kestab 20 minutit.
Kontserdi hind: 7 € grupp, millele lisandub muuseumipilet - täispilet 6 € ja sooduspilet (õpilased, tudengid, pensionärid) 3 €.

Palume ekskursiooni vähemalt viis päeva ette tellida.

Ekskursiooni tellimiseks palun täitke vorm.
Email again: