Juurdepääsetavus

Reavahe kõrgus
Kontrastsus
Teised valikud

Veronika Portsmuthi kuraatorituur näitusel "Pöörased lood teatrist ja muusikast"

Reedel, 22. novembril kell 14:00 ootame Teatri- ja Muusikamuuseumisse, et koos kuraator Veronika Portsmuthiga teha ringkäik näitusel "Pöörased lood teatrist ja muusikast".

Teatri-ja Muusikamuusemi 100 sünnipäevale pühendatud juubelinäitusel tuuakse külastajani lugusid Eesti teatri- ja muusikategelaste eludest, mis on rõõmsad, kurvad ja kohati lausa uskumatud.

Näitust täiendab publikuprogramm, mille raames toimuvad muuhulgas tuurid teatri-ja muusikainimestega, kes tutvustavad külastajatele neid esemeid ning lugusid, millega neil on isiklik seos, mis neid kõnetavad ja puudutavad. Iga tuur on unikaalne ning osalejate arv on piiratud.

Piletid on saadaval siin.

Muuseumikaardiga on sissepääs tasuta, kuid kuna osalejate arv on piiratud, siis palume osavõtt registreerida siin.
Enne ringkäigu algust palume kaart registreerida muuseumi kassas.