Sündmused
Teatripäeva vestlusring: teatriprodutsendid
Teatri- ja muusikamuuseum
Teatripäeva vestlusring: teatriprodutsendid

Teatri- ja muusikamuuseumis toimub 23. märtsil kell 16.00 teatripäeva vestlusring teatriprodutsentidega. Kohtumisel vestleme produtsenditöö erinevatest tahkudest ning ameti peamistest muredest ja rõõmudest. 

Vestlusringis toome fookusesse ameti, mis teatripubliku jaoks sageli nähtamatuks jääb, kuid kelle tööst sõltub teatris väga palju. Produtsendi vastutusala on väga lai, see on seotud nii eelarvete kui inimestega. Produtsenditöö nõuab otsustusvõimet ja kindlat närvi, oskust kuulata ja suutlikkust ennast kuuldavaks teha. 

Mida on vaja, et olla produtsenditöö edukas? Milliseid olukordi on tulnud lahendada? Kuidas on töö ajas muutunud? Sellest ja rohkemast räägime vestlusringis, mida on oodatud kuulama kõik, keda huvitab teater ja selle korralduslik pool. 

Vestlusringis osalevad Märt Meos (R.A.A.A.M), Margit Roosaar (SKENE Katus Kunstile), Kadri Tikerpuu (SKENE Katus Kunstile, Nargenfestival), Evelyn Raudsepp (Sõltumatu Tantsu Lava) ja Maarja Mänd (Tartu Uus Teater). 

Vestlust juhib Piret Simson. 

Muuseum korraldab igal aastal rahvusvahelise teatripäeva tähistamiseks kohtumisõhtu ühe teatriameti esindajatega. Varasemalt on oma tööst rääkinud butafoorid, grimmikunstnikud, dramaturgid, kriitikud, valguskunstnikud ja etenduse juhid. 

Sissepääs muuseumipiletiga 8/6. Piletid on saadaval SIIN!

Piletiga saab külastada ka muuseumi püsinäitust "Lood ja laulud".