Sündmused
Nostalgiline sketšikava 
Teatri- ja muusikamuuseum
Nostalgiline sketšikava "Misasja sa sisised, valge hiir !?"
Ootame teid reedel, 9. detsembril kell 19 veetma mõnusalt aega Teatri- ja Muusikamuuseumi uues saalis - tuju teeb heaks nostalgiline estraadikava "Misasja sa sisised, valge hiir". 

Eino Baskini legendaarsest sketši “Kunstisaalis” järgi nime saanud huumorikava Misasja sa sisised, valge hiir!? on lõbus ülevaade nostalgilise huumori parimatest pärlitest, kus näitlejad kõrvutavad omaaegseid teemasid ja nalju tänapäevastega, andes vaatajale võimaluse naerda oma mineviku üle, et tunda tõsist rõõmu oma oleviku pärast.

Ülipopulaarne raadiosaade “Meelejahutaja” oli eetris aegadel, kui ühiskonnas ei tohtinud otse rääkida seksist, religioonist ega poliitikast, rääkimata avalikkuses roppude sõnade lausumisest. Küll aga oli erakordselt hästi arenenud oskus nalju ja irooniat ridade vahelt välja lugeda. Huumor ja satiir ühendas inimesi, olles intellektuaalseks varanduseks, mis käis käest kätte, suust suhu.

Huumorikava "Misasja sa sisised, valge hiir!? koosneb parimatest sketšidest ja monoloogidest, mille üle naerdi aastakümneid tagasi kui puudusid internet ja mobiitelefonid; auto ostmiseks pidi olema auto-ostu luba, korteri saamiseks seisti aastaid järjekorras, ning ebakorrektse nalja eest võidi vangi panna. Aga naljad levisid inimeste seas välgukiirusel ning irriteerisid tollaseid valitsejaid.

Laval: Katrin Pärn, Erki Aule ja Kristjan Lüüs.
Nostalgilise hiire kujundas Janno Preesalu.

Piletid on saadaval SIIN!