Sündmused
Muuseumiöö - Rahel Otsa improkooli etendust Särevi  teatritoas
Särevi Teatrituba
Muuseumiöö - Rahel Otsa improkooli etendust Särevi teatritoas
Rahel Otsa Improkooli 1. kursuse õpilased on terve talve Särevi teatritoas veetnud koos mängides, uusi oskuseid õppides, üksteist tögades ja kõhulihaseid läbi naeru tugevdades. Muuhulgas on nad harjutanud ka improviseeritud etenduste loomist ja et astuda samm edasi, tahavad nad nüüd jätkata nende harjutamist publiku ees!

18. mail kell 19.30 jõuab Muuseumiöö raames teie ette eestikeelne improetendus "Julged sammud", mille jooksul loovad improtajad otse teie silme all ühe vangerdusi täis loo! Senistes läbimängudes oleme kohtunud tulnukate, piraatide, üksildaste majakavahtide ja nahkhiirte pesakonnaga. Mis täpselt kohapeal saama hakkab me veel ennustada ei julge aga kindel on see, et loo päästab valla vaid üks publiku poolt antud inspiratsioonisõna!

Etendus toimub Särevi Teatritoas (Tina 23-13), algab täpselt kestab umbes 30 min.
Pilet Särevi teatrituppa maksab muuseumiööl 1 euro ja seda saab tasuda sularahas kohapeal.