Sündmused
Linnaekskursioon
Teatri- ja muusikamuuseum
Linnaekskursioon "Muusikajäljed vanalinnas"

Linnaekskursioon “Muusikajäljed vanalinnas” - 15. mail Tallinna päeva raames toimuv ekskursioon alustab Teatri- ja Muusikamuuseumi (Müürivahe 12) juurest nii kell 13, 15, 16, 17 eesti- kui kell 14 ka venekeelsena.

Kutsume kõndima mööda erinevate ajastute muusikast ja muusikutest mälestustesse jäänud jalajälgi. Teekond viib meid nii keskaegsete linnamuusikute kannule, kui ka 1930. aastate kadunud džässilokaalide lähistele. Retk algab Teatri- ja Muusikamuuseumist, liigub läbi Vabaduse platsi ja Estonia puiestee, uitleb mööda vanalinna kitsaid tänavaid, peatub mitmegi linnapildist kadunud, kuid muusikaloole olulise paiga juures. Ekskursioon lõpeb Eesti Ajaloomuuseumi Suurgildi hoones, mis on üks vanalinna vanimaid kontserdipaiku.

Miks räägime sel Tallinna päeval just muusikast - sest eelmisel, 2021. aastal võeti Tallinn vastu UNESCO loovlinnade võrgustikku – Tallinn on UNESCO muusikalinn. Tallinna kui muusikalinna visioon on täiendavate võimaluste pakkumine muusika loomiseks ja nautimiseks, muusika kohaolu suurendamine igas päevas ja igal tasemel.

13.00, 15.00, 16.00 ja 17.00 eestikeelne ning 14.00 venekeelne ekskursioon.
Kestus ca 1,5 h. Grupi suurus kuni 20 inimest. Osalemine tasuta.

Osalemiseks palun registreeru siin:

Email again: