Lastelavastus
Teatri- ja muusikamuuseum
Lastelavastus "Usu või ära usu"
Miksteatri selle hooaja esimene uuslavastus "Usu või ära usu" sünnib koostöös Teatri- ja Muusikamuuseumiga. Lavastus on saanud inspiratsiooni Eva Janikovzsky samanimelisest lasteraamatust.

Ühes fotosalongis kaovad fotograaf ja klient ära vanadesse fotodesse ja taasavastavad oma lapsepõlve rõõmud, mured, hirmud, koomilised ja vähem koomilised seigad. Seda tehes peavad nad tõdema, et usu või ära usu, aga kõik suured inimesed on kunagi lapsed olnud, isegi nende vanaemad ja vanaisad. Mis juhtub siis kui üks pilt järsku meie kujutlustes elama hakkab? Milliseid lugusid võib jutustada 100 aastat tagasi tehtud foto? Milliseid mänge siis mängiti, millistes majades elati või milliseid riideid kanti? Ja kuidas vanasti pilti tehti?

Koos vanu pilte uurides jõuavad nad ühe suure saladuse jälile. Ja aina põnevamaks mäng läheb...

Dramaturg-lavastaja: Kaido Rannik, kunstnik Triin Simson, osades Kata-Riina Luide (Ugala) ja Kaido Rannik.

Sihtgrupp: lapsed vanuses 5 kuni 12 eluaastat, pered

Etendust mängitakse Teatri- ja Muusikamuuseumi Assauwe tornis Müürivahe tn 12. Etendus kestab 40 min.

Pileti hind 12 eurot, gruppidele (al 10 in) kehtib soodustus 10 eurot (gruppi saatev õpetaja tasuta). Piletid on saadaval SIIN!

www.miksteater.ee