Anna käsitööklubi: aeglane õmblemine ehk nõelumistehnika koos Ene Paluga
Särevi Teatrituba
Anna käsitööklubi: aeglane õmblemine ehk nõelumistehnika koos Ene Paluga
Särevi teatritoas toimuvas Anna käsitööklubis õpime seekord, kuidas oma kodus olevatest kangajääkidest ja kasvõi vanast teksapaarist õmmelda iidse nõelumistehnika abil korv, kott, vaagen või näiteks lauamatt.

Saame teada nipid ja praktilised töövõtted, kuidas valida materjale ja teha neist ise "nöör". Edasi jätkame nõelumise ja viimistlemisega.
Materjalid ja töövahendid on kohapeal olemas, soovi korral võib kaasa võtta oma vanad teksad või mõne toreda kangajupi, mida soovite oma projektis kasutada.

Töötuba algab kell 12 ning kestab 2,5 tundi, sobib ka lastele alates 12 eluaastast. Pileti, hinnaga 10 eurot, saab osta SIIT!

Juhendaja Ene Palu on läbi ja lõhki käsitööline - loonud muuhulgas brändi Moodne Makramee (www.facebook.com/moodnemakramee). Palu oli 12 aastat Tallinna Linnateatri kostüümiala juhataja ja nüüd, alates 1. septembrist Rõuge Põhikooli käsitöö õpetaja.

Töötuppa tulles palume esitada üks järgmistest tõenditest:
1. Vaktsiinipass
2. COVID-19 läbipõdemist kinnitav tõend
3. Negatiivset testitulemust kinnitav tõend (PCR testi tulemus kehtib 72 tundi, antigeeni testi tulemus 48 tundi).

Kohapeal kiirteste teha ei saa.