Kinkekaart
picture
Muuseumi kinkekaart on suurepärane võimalus kinkida emotsioone! 

SA Ajaloomuuseumi kinkekaardi teeb eriliseks see, et kingituse saajal on väga lai valik väga erineva sisu ja temaatikaga näituseid ja üritusi, mille hulgast valik teha. Samuti võimaldab kinkekaart sooritada oste muuseumipoodides.

Maarjamäe lossis on lisaks püsinäitusele "Minu vaba riik" avatud vahva näitus kõikidele koerasõpradele "Koopast kaissu. Koera ja inimese lugu".

Filmimuuseumis näitusel saab piiluda filmitegemise salamaailma, Kinoteek pakub igakuist eriilmelist põnevat filmiprogrammi. Vaata lähemalt SIIT

Maarjamäe tallihoones avaneb 2022 aasta veebruaris näitus "Klaasimeistrid", kus saab näha imeilusaid klaasesemeid, tutvuda kogemusruumides  klaasi erinevate omadustega ja õppida tundma Eesti klaasitööstuse ajalugu.

Keskaegses Suurgildi hoone esitleb aastal 2022 näitust legendaarsest vanamuusikaansamblist Hortus Musicus, Teatri- ja Muusikamuuseumis saab nautida Andrus Kivirähki audiolavastust "21 mälestust".

Lisaks võimaldab kinkekaart külastada muuseumi üritusi ja sooritada oste muuseumipoest.

Kinkekaart on väärtuses 10 eurot ja see võimaldab ühel inimesel külastada Teatri- ja Muusikamuuseumi või ajaloomuuseumi Suurgildi hoonet või ajaloomuuseumi Maarjamäe lossi ja filmimuuseumi (20 eurot vastav pere-kinkekaart)

Tellitud kinkekaardid saab kätte muuseumi asukohtades, soovi korral saadame selle postiga (lisandub saatmiskulu).

Kinkekaardi kehtivus on 1 aasta.

Kinkekaardi tellimiseks või lisainfo saamiseks palun kirjutage: tellimus@ajaloomuuseum.ee