Õpetajale
Eesti Ajaloomuuseumi haridusvaldkonna infotrükis 2023/2024
Eesti Ajaloomuuseumi haridusvaldkonna infotrükis annab ülevaate muuseumi haridusprogrammide valikust lasteaialastele, põhikooli- ja gümnaasiuminoortele. Muuseumitundide teemad ulatuvad keskaja eluolust 20. sajandi Eesti ajaloo ning teatri-, filmi- ja muusikalooni.
Eesti Ajaloomuuseumi haridusprogrammid on mängulised, õpetlikud, vaheldusrikkad, metoodilised ning haakuvad riikliku õppekavaga.

Meie juures ootavad uudishimulikke avastajaid toredad näitused viies majas: Tallinna vanalinnas asuvad Suurgildi hoone ning Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum, kesklinnas on kortermuuseum Särevi teatrituba ning Maarjamäel Eesti Filmimuuseum ning Maarjamäe loss koos Laste Vabariigiga.

Iga külastus on kolmikvõit - see annab midagi positiivset nii õpilasele, õpetajale kui ka muuseumirahvale. Teie mõtted on koostööks ja programmide arendamiseks alati teretulnud!