Avaleht > Uudiste arhiiv > APTEEKER MELCHIOR SEIKLEB VANALINNA PÄEVADE MUUSEUMIPÄEVAL SUURGILDIS!
APTEEKER MELCHIOR SEIKLEB VANALINNA PÄEVADE MUUSEUMIPÄEVAL SUURGILDIS!
Esmaspäev, 26 Mai 2014 08:17

Reedel, 30. mail kell 17.00 toimub Eesti Ajaloomuuseumi Suurgildi hoones nn ajalooline etteaste „KESKAEGNE TALLINN. Apteeker Melchior ja Suurgild".


XXXIII Tallinna Vanalinna Päevade muuseumipäeva üks põnevaim sündmus Eesti Ajaloomuuseumis on ajalooline etteaste„KESKAEGNE TALLINN. Apteeker Melchior ja Suurgild".

Muuseumisõpradel on sel päeval harukordne võimalus kuulda ja näha, mis juhtub Indrek Hargla keskajast inspireeritud kriminaallugude sarja peategelase apteeker Melchioriga, kui ta satub keskaegsesse Suurgildi hoonesse. Muuseumisse tulevad külla ajaloolane Ott Sandrak, kirjanik Indrek Hargla ja ajaloohuviliste vabaühendus Lonkava Hundi Koda. Mis täpselt toimuma hakkab, see kõik selgub juba kohapeal!

INDREK HARGLA on Eesti tuntumaid ja viljakamaid ulmekirjanikke, kelle teoste hulka kuuluvad ka populaarsed altrernatiivajaloo hulka kuuluvad keskajast rääkivad teosed nagu "Apteeker Melchior ja Oleviste mõistatus", "Apteeker Melchior ja Rataskaevu viirastus" , "Apteeker Melchior ja timuka tütar", "Apteeker Melchior ja Pirita kägistaja".

NB! Indrek Hargla järgmine raamat apteeker Melchioriga ilmub juba õige pea ja selle esitlus toimub 4. juunil Eesti Ajaloomuuseumi Suurgildi hoones.

Ilusa ilmaga toimub etteaste Suurgildi hoone sisehoovis.
Osalemine muuseumipiletiga: 3 eurot.

NB! Kohtade arv Suurgildi sisehoovis on piiratud, seega on vajalik eelregistreerimine. Registreeri ennast SIIN!

Vaata Eesti Ajaloomuuseumi kava 30. mail SIIT!


Fotol: Lonkava Hundi Vennaskond retkel 2013. aastal. Fotograaf: Heli Illipe-Sootak

Lähem info:

Reti Meema
Kommunikatsioonijuht
See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Tel: 6968 626 või 5650 3357

Eesti Ajaloomuuseum
Pirita tee 56, Tallinn