Avaleht > Uudiste arhiiv > EESTI AJALOOMUUSEUM KUTSUB TUTVUMA HARIDUSPROGRAMMIDEGA
EESTI AJALOOMUUSEUM KUTSUB TUTVUMA HARIDUSPROGRAMMIDEGA
Kolmapäev, 23 Oktoober 2013 10:58

Teisipäeval, 29. oktoobril kell 16.00 toimub Suurgildi hoones (Pikk 17, Tallinn) infopäev, kus muuseumipedagoogid Triin Siiner ja Anu Kohal tutvustavad Eesti Ajaloomuuseumi haridusprogramme.


haridus poiss ja must kastEesti Ajaloomuuseum pakub elamuslikke ja põnevaid haridustegevusi Suurgildi hoones ja Maarjamäe lossis.

Infopäeval tutvustame lähemalt kasutusel olevaid haridusprogramme ja anname ülevaate uutest põnevatest hariduslikest tegevustest.

Eraldi tuleb juttu koolide õppekavast lähtuvalt koostatud muuseumitundidest, mis on valminud koostöös Tallinna Ülikooli Haridusinnovatsiooni Keskusega.

Samuti räägime, millised on olnud eelmise hooaja kõige populaarsemad haridusprogrammid Eesti Ajaloomuuseumis ja milles seisneb nende edukus. Ühtlasi anname soovitusi, milliseid programme erinevatele sihtrühmadele pakkuda.

Lisaks üldistele teadmistele arendavad Eesti Ajaloomuuseumi haridustegevused ka meeskonnatöö- ja väitlusoskust. Sellest tulenevalt on infopäevale oodatud kõik huvijuhid, erinevate õppeainete õpetajad ning klassijuhatajad.

Üritus on TASUTA!

Vajalik eelregistreerimine, kohtade arv on piiratud.

Registreerida saab meiliaadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Huvi korral saab tutvuda olemasolevate haridusprogrammidega SIIN

Elagu elukestev õpe!