Avaleht > Uudiste arhiiv > TULE MUUSEUMISSE, ÕPETAJA!
TULE MUUSEUMISSE, ÕPETAJA!
Reede, 12 Oktoober 2012 00:00

Oktoobris kehtib õpetajatele eriti soodne piletihind Eesti Ajaloomuuseumi külastamiseks!

 

 

 

Oktoober on Eesti Ajaloomuuseumis õpetajate kuu ja sel puhul on ITIC kaardi omanikest õpetajatele sissepääs eriti soodsa piletihinnaga.

Pilet Eesti Ajaloomuuseumi Suurgildi hoonesse (Pikk 17) vaid 2 eurot.

Pilet Eesti Ajaloomuuseumi Maarjamäe lossi (Pirita tee 56) vaid 1 euro.

* Soodushinnaga sissepääsuks tuleb muuseumi kassas näidata ITIC kaarti.

 

Lisaks on võimalus tutvuda lähemalt muuseumi haridusprogrammidega:

16. oktoobril kell 16.00 tutvustavad Suurgildi hoones (Pikk 17) muuseumipedagoogid Triin Siiner ja Anu Kohal Eesti Ajaloomuuseumi haridusprogramme ja ekskursioonide võimalusi. Sissepääs sellele üritusele on õpetajatele TASUTA! Eesti Ajaloomuuseum pakub elamuslikke ja põnevaid haridustegevusi Suurgildi hoones ja ka Maarjamäe lossis. Tutvustatakse juba kasutusel olevaid programme ja antakse ülevaade uutest ning peatselt lisanduvatest haridusprogrammidest. Pikemalt tuleb juttu detektiivimängule üles ehitatud hariduslikust tegevusest „Vettpidavad asitõendid", mille raames saab programmis osaleja end seada uudishimuliku arheoloogi rolli.

Samuti kergitatakse saladuskatet Eesti Ajaloomuuseumi Filmimuuseumi uue näituse „SIIN ME OLEME! Eesti filmi esimene sajand" raames kavandatavalt haridusprogrammilt.

Lisaks üldistele teadmistele, arendavad Eesti Ajaloomuuseumi haridustegevused ka meeskonnatöö- ja väitlusoskust. Sellest tulenevalt on infopäevale oodatud kõik huvijuhid, personalijuhid, erinevate õppeainete õpetajad ning klassijuhatajad.Eelnevalt on võimalik muuseumi pakutavate haridustegevustega tutvuda meie veebilehel rubriigis ÕPI!

 

Eesti Ajaloomuuseumi Suurgildi hoones on avatud mitmeid preemiaid võitnud püsinäitus "VISA HING. 11 000 aastat Eesti ajalugu". Kuni 16. veebruarini 2013 on avatud ka allveearheoloogiast ja keskaegsest kaubandusest kõnelev näitus "Vettpidavad allikad. Keskaegne leid Tallinna lahest".

Maarjamäe lossis saab näha suurnäitust Eesti Vabariigi ajaloost "Iseolemise tahe". Alates 19. oktoobrist ootame aga kõiki tutvuma Eesti filmi juubelinäitusega "SIIN ME OLEME!".

Avasta aja lugu!