Avaleht > Uudiste arhiiv > MUUSEUMIPOOD JA BÖRSI KÄIK ON TAAS AVATUD!
MUUSEUMIPOOD JA BÖRSI KÄIK ON TAAS AVATUD!
Kolmapäev, 09 Veebruar 2011 14:49

Seoses remonditöödega on Börsi käik suletud 1. detsembrini. Ootame teid taas alates 2. detsembrist!
Eesti Ajaloomuuseumi Suurgildi hoone ümberehitustööde järg on jõudnud Börsi käigu uuendamiseni ning ehitusettevõte AS Tarrest sulges käigu ehitustöödeks.

Börsi käik saab kevadel uue välimuse ja väliekspositsiooni AJALOO KÄIK, mis on osa Eestii Ajaloomuuseumi Suurgildi hoone ekspositsioonist "Visa hing. 11 000 aastat Eesti ajalugu".

 

Pikka ja Laia tänavat ühendav Börsi käik on tuntud ka kui Tallinna ainus ööseks lukustatav tänav. Käik on kuulunud Suurgildi hoone juurde aastast 1413.

 

Börsi käigu Laia tänava poolse otsa ruumides tegutseb juba neljandat aastat Eesti Ajaloomuuseumi muuseumipood, kus on lisaks Ajaloomuuseumi trükistele ja meentele müügil Eesti suurim valik siinsete muuseumide väljaandeid ja ajalooalast kirjandust. Muuseumipoodi Börsi käigu remondi ajal ei pääse, ent meiliaadressil See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. ja telefonitsi (55687812) saab küsida infot ja esitada tellimusi. Muuseumipoe raamatulett on avatud Maarjamäe lossis.

 

Börsi käik ja muuseumipood on taas avatud alates 2. detsembrist 2010.

Suurgildi hoone avatakse külastajaile 28. mail 2011.

 

 

 

Lisainfo:

Epp Alatalu

Eesti Ajaloomuuseumi müügijuht


Telefon 5121721