Avaleht > Uudiste arhiiv > Ilmus muinsuskaitset ja hävinevat arhitektuuripärandit käsitlev raamat „Ultima memoria. Eestimaa lagunenud ja hüljatud kultuurimälestised”
Ilmus muinsuskaitset ja hävinevat arhitektuuripärandit käsitlev raamat „Ultima memoria. Eestimaa lagunenud ja hüljatud kultuurimälestised”
Kolmapäev, 09 Veebruar 2011 14:49

Reedel, 27. märtsil kell 16.00 toimus Eesti Ajaloomuuseumi Suurgildi hoones muinsuskaitset ja hävinevat arhitektuuripärandit käsitleva raamatu “Ultima memoria. Eestimaa lagunenud ja hüljatud kultuurimälestised” esitlus.

Reedel, 27. märtsil  kell 16.00 toimus Eesti Ajaloomuuseumi Suurgildi hoones  muinsuskaitset ja hävinevat arhitektuuripärandit käsitleva raamatu “Ultima memoria. Eestimaa lagunenud ja hüljatud kultuurimälestised” esitlus.


Raamatu on koostanud Eesti muinsuskaitse ümarlaua esimees Mika Orava ja Eesti Ajaloomuuseumi teadur Olev Liivik.

Ajaloomuuseumi Suurgildi hoones oli kuni 29. märtsini avatud Eestimaa arhitektuuripärandile pühendatud samanimeline näitus, mida võib järgnevalt näha Narva Muuseumis.Näitust “Ultima memoria. Eestimaa lagunenud ja hüljatud kultuurimälestised” eksponeeritakse 2009. aastal veel Pärnus ja Tartus.

Täpsem info:

Eesti muinsuskaitse ümarlaud: Mika Orava, GSM 5251525; Pille Turovski GSM 5245313

Eesti Ajaloomuuseum: Olev Liivik, GSM 5090626