Avaleht > Uudised > VENE NOORSOOTEATRI ETENDUS „GARDEMARIINID“ MAARJAMÄE LOSSI PARGIS
VENE NOORSOOTEATRI ETENDUS „GARDEMARIINID“ MAARJAMÄE LOSSI PARGIS
Esmaspäev, 20 Mai 2013 08:41

Eesti Ajaloomuuseumi Maarjamäe lossi pargis toimuvad Vene Noorsooteatri etendused „GARDEMARIINID". Kokku toimub 11 etendust.

„GARDEMARIINID" on romantiline lugu armastusest, ustavusest ja sõprusest. Näidend räägib noortest kangelastest ja nende võitlustest ning seklustest keisrinna Jelizaveta (troonil 1741-1761) ajal. Noored teevad kõik selle nimel, et Anhalt-Zerbsti printsess Sophie Friederike Auguste, tulevane Katariina Suur (Katariina II), jõuaks Venemaale ja saaks Peeter I traditsioonide vääriliseks õpilaseks.
Lavastaja: Vladimir Laptev (Moskva, Venemaa).
Näitlejad: Alla Milovidova, Konstantin Sedov, Jekaterina Ratsek, Vitali Vassiljev, Margarita Kulbok, Dmitri Sobolevski, Alissa Lutsina, Roman Ivanov, Sergei Pruul ja Deniss Semjonov.

Vene Noorsooteatri etendused toimuvad: 23., 24., 30. ja 31. mail; 6. ja 7. juunil; 29. ja 30. augustil; 5., 12. ja 13. septembril kell 18.00 Maarjamäe lossi pargis (Pirita tee 56, Tallinn).

Vene Noorsooteatri etendused on vene keeles.

Piletihind: täispilet 10 eurot, õpilased ja pensionärid 7 eurot.
Lähem info Vene Noorsooteatri veebilehel www.vnt.ee

Kohale saab bussidega 1A, 5, 8, 34A ja 38. Peatus Maarjamägi.

gardemariinid
Täpsem info:
Aleksandr Puolakainen
Vene Noorsooteatri juht
Tel: 56473729

Teate edastas:
Reti Meema
Kommunikatsioonijuht
See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Tel: 6228 626
Mob: 5650 3357