Avaleht > Uudised > EESTI AJALOOMUUSEUMI JA TAKTIKALISE LASKMISE KESKUSE ÜHISPAKETT
EESTI AJALOOMUUSEUMI JA TAKTIKALISE LASKMISE KESKUSE ÜHISPAKETT
Neljapäev, 19 Juuli 2012 10:09

Eesti Ajaloomuuseumi ja Taktikalise laskmise keskuse pakuvad relva- ja ajaloohuvilistele elamuslikku paketti, mis võimaldab lisaks relvandusajalooga tutvumisele Suurgildi hoone Relvakambris, proovida kätt ka ajalooliste relvade käsitsemisel lasketiirus.

 

 

Eesti Ajaloomuuseumi Suurgildi hoone püsinäituse „Visa hing. 11 000 aastat Eesti ajalugu“ üheks osaks on Relvakamber. Seal on eksponeeritud üle 200 eseme 13.–20. sajandist. Relvakambri ekspositsiooni täiendab relvasimulaator, mille abil saab tutvuda ajalooliste tulirelvade tööpõhimõtetega alates laadimisest lasuni. Võta muuseumisse kaasa vähemalt VIIS sõpra, siis pääsed näitusele sooduspiletiga, juhul kui omad Taktikalise Laskmise Keskuse flaierit!

Eesti Ajaloomuuseumi Suurgildi hoone (Pikk 17, Tallinn) ja relvakamber on avatud:

1. maist-31. augustini iga päev kell 10-18 ja 1. septembrist-30. aprillini T-P kell 10-18 (kolmapäeviti suletud).

 

Taktikalise Laskmise Keskus pakub harukordset võimalust proovida lasta ajaloolistest relvadest. Sul on võimalik valida kolme paketi vahelEesti Ajaloomuuseumi pileti ettenäitamisel on pakett 5 % soodsam.

  • 3 vabalt valitud relva kogu valikust        40 eur
  • 6 vabalt valitud relva                          60 eur
  • Kogu valik (8 relva)                            75 eur

NB! Relvavaliku saab teha kohapeal.

Need kaheksa relva on eksponeeritud ka Eesti Ajaloomuuseumi relvakambris, kus saab tutvuda relvanduse ajalooga ning soovi korral tellida ka ekskursioon.

 

Lasketiiru külastamiseks palume aeg eelnevalt broneerida telefonitsi +372 5688 0888 või aadressil info@ tacticalshooting.ee

Taktikalise laskmise keskus (Kopli 103, Tallinn) on avatud E-N kell 11-19. Gruppidele (alates 5 laskjast) on eelneva broneerimise alusel lasketiir avatud ka õhtuti ja nädalavahetustel.

 

Tule tutvu relvaajalooga Eesti Ajaloomuuseumis ja saa käsi valgeks Taktikalise laskmise keskuses!

 

Täpsem info paketi kohta:

Martin Bahovski

Taktikalise laskmise keskus OÜ

See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Mob: 56577772

 

Reti Meema

Kommunikatsioonijuht

See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Tel: 6228 626

Mob: 5650 3357