Avaleht > Uudised > PAKUME TÖÖD KÜLASTUSJUHTIDELE!
PAKUME TÖÖD KÜLASTUSJUHTIDELE!
Reede, 04 August 2017 12:30

Eesti Ajaloomuuseum otsib meeskonnale täiendust – tule kandideerima külastusjuhiks!

Kui sind huvitavad ajalugu ja filmimaailm, oled särtsakas ja rõõmsameelne, väga hea suhtleja ning esinemisoskusega, siis tule kandideerima.

Hea külastusjuhi kandidaat on nii valmis õppima, kui ka oma teadmisi jagama. Ta on taibukas, pinget taluv ja abivalmis. Tal on eesti keele oskus kõrgtasemel, ühe võõrkeele (inglise, soome või vene keele) valdamine suhtlustasemel. Hea kandidaat tuleb toime nii laste, koolinoorte kui ka täiskasvanutega. Kasuks tuleb varasem teeninduskogemus.

Eesti Ajaloomuuseumi külastusjuhi peamisteks tööülesanneteks on:

• haridusprogrammide ja ekskursioonide läbiviimine

• üksikkülastajate juhendamine

• osalemine üritustel abistavate töötajatena

• näituseruumide ja näituste üldise korrashoiu jälgimine ning korrastamine

• kassapidaja asendamine.

Kui tundsid ennast ära, siis tule ja aita kaasa moodsa ja põneva Filmimuuseumi käivitamisele! Pakume vastutusrikast tööd loomingulises ja ainulaadses keskkonnas, kus saab teha tutvust põnevate museaalide ja ajaloosündmustega. Koolitame ja pakume võimalusi enesetäiendamiseks.

Kandideerimistaotlusi ootame 27. augustini 2017 koos motivatsioonikirja ja elulooga Merle Millendi e-posti aadressile See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Avasta aja lugu!