Avaleht > Uudised > MAARJAMÄE TALLIHOONE ON SULETUD!
MAARJAMÄE TALLIHOONE ON SULETUD!
Kolmapäev, 31 August 2016 14:36

Head, muuseumikülastajad! Maarjamäe tall on alates 5. septembrist 2016 suletud seoses Maarjamäel toimuvate ehitustöödega.

Eesti Ajaloomuuseumi näitus RIIK MALELAUAL. Saksa okupatsioon Eestis 1941–1944“ on külastajatele avatud 4. SEPTEMBRINI 2016.

Haridusprogramme ja laste sünnipäevaprogrammi "Koodi murdmine" saab tellida 2016. aasta lõpuni. Erinevaid üritusi saab korraldada ka edaspidi.

Maarjamäel on käimas endise suvemõisa uhke peahoone remonditööd ja Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale pühendatud uue suurnäituse „Minu vaba riik“ ettevalmistamine. 2018. aastaks saab korda park, kus leiavad koha Filmimuuseum ning hoidlahoone, on palju tegemist lastele, kaunis paik nii piknikuks, kontserdiks kui piduõhtuks, saab tutvuda nõukogudeaegsete monumentide väliekspositsiooniga ja jalutada põneval Eesti filmile pühendatud alleel. Maarjamäe lossi rekonstrueerimisprojekti autorid on KOKO Arhitektid OÜ. Väliala, Filmimuuseumi ja hoidla projekteerijateks on BOA OÜ ja Innopolis Insenerid OÜ.

Vaata lähemalt SIIT!

Pildil on vaade Maarjamäe tallihoonele 29. augustil 2016. Vahur Lõhmuse foto.