Avaleht > Uudised
UUDISED


FILMIMUUSEUM KOGUB PÕNEVAID FILMIMEENEID.

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva eel, 2017. aasta oktoobris teeb Maarjamäel uksed lahti Eesti Filmimuuseum. Filmimuuseumi esimene püsinäitus „Duubel ÜKS“ võtab filmitegemise protsessi pulkadeks lahti ja seetõttu otsib muuseum infot ning fotosid erinevate filmimeenete kohta.

Loe lisa...
 
FILMIMUUSEUM OOTAB FILMINDUSEGA SEOTUD METALL- , KLAAS- JA PUITESEMEID!

Eesti Filmimuuseum kogub filmikunstiga seotud või filminduse ainelisi metallist, klaasist ja puidust esemeid näituse objektide loomiseks.

Loe lisa...
 
SELGUNUD ON FILMIMUUSEUMI FILMIALLEE KUNSTITEOSTE KONKURSI TULEMUSED!

Neljapäeval, 13. oktoobril 2016 selgusid Maarjamäe suvemõisa pargi alale korraldatud kunstiteoste tellimise konkursi võitjate nimed. Võistluse eesmärgiks oli leida ideelahendus, mis oleks äratuntavalt seotud Eesti filmilooga ja kooskõlas ümbritseva arhitektuuriansambliga.

Loe lisa...
 
KOGUMISAKTSIOON EESTI VABARIIGI 100. SÜNNIPÄEVA NÄITUSE RAAMES

Eesti Ajaloomuuseum avab Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks Maarjamäe lossis suurnäituse „Minu vaba riik”. Seoses näituse ettevalmistusega kutsume koostöös Eesti Päevalehe ja Delfiga kõiki meenutama lähiminevikku ja osalema kogumiskampaanias, et leida kõnekaid esemeid ja lugusid 1980. aastatest ja 1990. aastate algusest.

Loe lisa...
 
EESTI FILMIMUUSEUMI HOONE MAARJAMÄE LOSSIPARGIS SAI NURGAKIVI

Reedel, 6. mail 2016 asetasid Eesti Ajaloomuuseumi direktor Sirje Karis, kultuuriminister Indrek Saar, Eesti Filmimuuseumi nõukoja esimees Jaak Lõhmus, Filmimuuseumi juhataja Maria Mang, AS Oma Ehitaja juhatuse esimees Kaido Fridolin ja hoone arhitekt Anto Savi, OÜ BOA Eesti Filmimuuseumile nurgakivi. Filmimuuseumi maja valmib 2017. aasta sügiseks ja on Maarjamäele kerkiva elamusliku ajalookeskuse osa.

Loe lisa...
 
<< Algus < Eelmine 1 2 Järgmine > Lõpp >>

Lehekülg 1 / 2