Avaleht > Üritused > Kontserdid > AtgRuioFallA. Improvisatsioonid
AtgRuioFallA. Improvisatsioonid

Reedel, 17. jaanuaril 2014 algusega kell 19.00 toimub Suurgildi hoones Laura Remmeli (Põldvere) aka Paula Mustika, Ivi Rausi ja Roomet Jakapi kontsert. 

"Meil kõigil kolmel on oma lugu, oma hääl, oma mõtted. Igaüks saab meist üks kord solist olla. Me võtame, mis meil on, et teha seda, mis me vajame. Me vajame usku enda teadmistesse sellest, kes me oleme. Ootamatu on meie normaalne rutiin.''

Laura Remmel aka Paula Mustikas, Ivi Rausi ja Roomet Jakapi hakkavad jaanuarikuus omi improvisatsioone kuulajate käpikuisse kuduma. Õdusad kontserdid leiavad aset Tallinnas, Viljandis ning Tartus. Lisaks sooloimprovisatsioonidele luuakse muusikat ka triona ning kontsertidel astub üles nii mõnigi üllatusesineja.

Laura Remmel (Põldvere) aka Paula Mustikas on lauljatar, kes otsib ja leiab. Ta on täiendanud oma teadmisi jazzi vallas Bostoni Berklee Muusikakolledžis, Freiburgi Jazz&Rock Schule'is ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Täna õpib ta EMTA magistrantuuri 2. kursusel kaasaegset improvisatsiooni professorite Anne-Liis Polli ja Anto Peti käe all.

Ivi Rausi kõnnib mööda oma rada ning ei peatu. Ta on õppinud pärimusmuusikat, tegelenud aastaid jazziga. 2013. aasta suvel lõpetas ta EMTA magistrantuuri kaasaegse improvisatsiooni eriala eelpool nimetatud professorite käe all.

Mõlemad vokalistid, Laura Remmel ja Ivi Rausi, on osalenud Euroopa juhtivate vaba improvisatiooni õppejõudude meistrikursustel nii Eestis kui ka mitmel pool mujal Euroopas.

Roomet Jakapi on tuntud ansamblite Kreatiivmootor ja Phlox vokalistina. Ta on improviseerinud koos paljude artistidega nagu näiteks Fred Frith, Mart Soo, Taavi Kerikmäe, Taavi Tulev ja Mihkel Kleis. Ameti poolest on tegemist filosoofiga, kes on Tartu Ülikooli vanemteadur.

Kontserdid:

17.01 Tallinn / Eesti Ajaloomuuseumi Suurgildi hoone 19.00
18.01 Viljandi / kohvik Fellin 20.00
31.01 Tartu / Tartu Jazzklubi 21.00

Piletid Eesti Ajaloomuuseumi kontserdile on müügil PILETILEVIS hinnaga 10 eurot. Vaata SIIT!

Uksed avatakse kell 18.00
Kestus 1h 5 min
Ligipääs ratastooliga on olemas
Pildistamine/ filmimine on lubatud