Avaleht > Üritused > Kontserdid > ANSAMBEL ANNABRE KONTSERT SUURGILDI HOONES
ANSAMBEL ANNABRE KONTSERT SUURGILDI HOONES

Teisipäeval, 18. juunil 2013 kell 19.00 ootame kõiki muusikasõpru Suurgildi hoonesse ansambli ANNABRE kontserdile.

Menüüs on nii Euroopa delikatesse kui ka rammusat Eesti körti. Kuulda saab Mozartit, Verdit ja kodumaiseid klassikuid. Piletihind sisaldab ka pokaali veini!

annabre kontsert

 

Täispilet: 8 eurot

Sooduspilet (tudengid ja pensionärid): 6 eurot

Ansambel AnnabRe sündis meeldivast juhusest ajendatuna 2001. aasta detsembrikuus Tallinna külje all Jõelähtme vallas Loo alevikus. Ühekordsest projektist sai kollektiiv, mis on vaatamata mõnele koosseisumuudatusele laulmisest ja üksteisest rõõmu tundnud juba ligi 12 aastat.

Ansambel teeb a capella muusikat n.ö seinast seina: repertuaaris on nii vanamuusikat kui moodsaid poplauluseadeid. 2004. aastal sai AnnabRe Läänemeremaade Õpetajate Teatri - ja Kultuurifestivalil Soomes Heinolas kolmanda koha. Ansamblile on omistatud Türi Kevadlaul 2004 parima kevadlaulu esitaja ja Veskitammi Lauluratas 2007 parima segaansambli tiitel. 2013. aasta märtsis võitis AnnabRe I Hans Hindpere laulukonkursi segaansamblite kategoorias esikoha.
2011. aastal ilmus CD-plaat viimase paari aasta lauludega.

Aastate jooksul on AnnabRel olnud mitu säravat juhti – Priit Põldma, Meeli Lass, Mareks Lobe. Praegu määrab meie suuna muusikaradadel Erki Meister.

AnnabRe koosseis (pildil vasakult): Silja Moik (alt), Piret Kalmus (sopran), Kaja Lobe (sopran), Ester Põldma (alt), Priit Põldma (bariton), Erki Meister (tenor), Uku Kerner (bariton), Urmas Salu (tenor).

 

Tulge ja nautige muusikat Suurgildi hoones (Pikk 17, Tallinn).

Sissepääs kontserdile alates kell 18:30.