Avaleht > Üritused > Kontserdid > HELIINSTALLATSIOON-KONTSERT "TOPELT TAAVI!"
HELIINSTALLATSIOON-KONTSERT "TOPELT TAAVI!"

Tallinna Vanalinna Päevade raames toimub teaduspäevaks kuulutatud esmaspäeval, 28. mail kell 19.00 Eesti Ajaloomuuseumi Suurgildi hoones (Pikk 17, Tallinn) kontsert „TOPELT TAAVI!“.

 

Tegemist on unikaalse füüsilise muusika eksperimendiga, mida saab kuulata-vaadata vaid ühel õhtul.

Elektroonilise muusikaga eksperimenteerivad keskaegses Suurgildi hoones Taavi Laatsit ja Taavi Tulev.

Taavi Laatsit on andekas elektronmuusik, kelle sooloprojekti Galaktlan iseloomustab unelev ja pisut kosmiline helipilt. Laatsit on juba oma elu elavaid helisid tõlkinud ka bändikeelde: nii on mõningaid aastaid tegutsenud ansambel Galaktlan Grupp. Taavi Laatsit loob muusikalisi keskkondi, millega sobivad kokku abstraktsed visuaalid, sest tema loomingu algimpulsid pärinevad tihtipeale pildilistest allikatest.

 

Taavi Tulev (tuntud ka kui Wochtzchee, Hape ja Master Of The Creatures) on helilooja ja elektronmuusik, kes on loonud mitmetahulisi heliteoseid alates akustilistest lugudest kuni tumeda ambiendi, elektroonika ja technoni. Inseneriharidusega Taavi Tulev alustas 2009. aastal elektronmuusikaõpinguid Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Ta on avaldanud muusikat mitmetel albumitel ja kogumikel, ka piiri taga.

 

Kontsert kestab orienteeruvalt tund aega.

 

Sissepääs kontserdile: 3 €

 

Samal päeval ostetud muuseumipiletiga pääseb õhtul kontserdile TASUTA! Selleks tuleb pilet alles hoida ja seda kassas näidata.

 

Liitu kontserdi programmiga SIIN

 

Täpsem info:

Herke Vaarmann

Eesti Ajaloomuuseumi näituste ja ürituste juht

See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Tel: 6228 607