Avaleht > Üritused > Kontserdid > KIRILL LISSIJENKO KLAVERIÕHTU
KIRILL LISSIJENKO KLAVERIÕHTU

Olete oodatud reedel, 30. juunil 2017 kell 18 Suurgildi hoonesse (Pikk 17, Tallinn) klaverikontserdile "Piano recital".

Esineb:

Pianist Kirill Lissijenko

Kavas Bach, Chopin, Liszt.

Sissepääs muuseumipiletiga.

Kirill Lissijenko on lõpetanud Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia aastal 2010 (prof. Lilian Semper, Irina Zahharenkova, Age Juurikas). Aastal 2016 lõpetas Sibeliuse Akadeemia magistratuuri Hui-Ying Liu-Tawaststjerna klaveriklassis ja Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia Matti Reimanni kammermuusika klassis. Kirill on täiendanud ennast meistrikursustel pianistidega nagu Tamas Ungar, Rolf Plagge, Cyprien Katsaris, Daniel Pollack. Edukalt esinenud klaverikonkurssidel "Helm Valtman" ja "Con Brio" Tallinnas. 2015. aastal sai ta 2. preemia konkursil International Alion Baltic competition. Ta esineb tihti Eesti, Soomes, Rootsis ja Venemaal ning on teinud koostööd kahe tuntud lauljaga - Maria Veretenina ja Nadia Kurem ning flöödimängijaga Andre Cebrian Garea. Kirill mängib ka barokkansamblis klavessiini ning on esinenud solistina EMTA sümfooniaorkestriga Paul Mägi juhatusel.