Avaleht > Ühispaketid
Ühispaketid
KOOLIPÄEV "PUUST JA PUNASEKS"

Märtsis ja aprillis on võimalik osaleda muuseumide ühises haridusprogrammis "Puust ja punaseks". Koolipäeva eesmärk on ühe meeleoluka päeva jooksul omandada teadmisi ajaloo, teatri, kunsti, muusika ja inimese tervise vallast või hoopis uurida lähemalt teatrit, loodust, kirjandust ja disaini.

Loe lisa...
 
LEGENDID JA TEGELIKKUS

Elamuslik haridusprogramm kutsub Eesti Ajaloomuuseumi Suurgildi hoonesse ja Tallinna Legendide muuseumisse tutvuma keskaegse kaubanduse ja toonaste legendidega.

Pakett sobib õpilastele alates 5. klassist ja sisaldab haridusprogrammi Suurgildi hoones, toitlustust kõrtsis III Draakon ja ekskursiooni interaktiivses Tallinna Legendide muuseumis.

Vaata lähemalt SIIT!

 
KUIDAS MUNAST MUUSEUM SAI

Eesti Ajaloomuuseum ja Raeapteek kutsuvad vahvasse haridusprogrammi, mis sobib lasteaia lastele ja I kooliastme õpilastele. Haridusprogrammi raames külastatakse keskaegset Suurgildi hoonet ja Raeapteeki.

Loe lisa...
 
KESKAEGNE LINN - KAUPMEHED, KÕRTS JA KIRIK

Elamuslik haridusprogramm kutsub Eesti Ajaloomuuseumi Suurgildi hoonesse ja Eesti Kunstimuuseumi Niguliste muuseumisse tutvuma keskaegse kaubanduse ja kirikueluga.

Pakett sobib õpilastele alates 5. klassist ja sisaldab haridusprogrammi Suurgildi hoones, toitlustust kõrtsis III Draakon ja haridusprogrammi Niguliste muuseumis.

Vaata lähemalt SIIT!

 
KLOOGA LAAGER JA HOLOKAUST

Elron ja Eesti Ajaloomuuseum pakuvad õpilasgruppidele võimalust sõita 11. aprillist 1. oktoobrini 2016 soodsama rongipiletiga tutvuma väliekspositsiooniga "Klooga laager ja holokaust", mis asub Kloogal holokausti ohvrite mälestuspaigas.

Loe lisa...