Avaleht > Külastajale > Õpitoad "Asja armastajad"
Programmid täiskasvanutele

Eesti Ajaloomuuseum kutsub kõiki õpihimulisi ja ajaloopisikuga nakatunud täiskasvanuid osalema harivates programmides. Need sobivad suurepäraselt nii neile, kes plaanivad muuseumi ruumides sünnipäeva või firmaüritust korraldada, kui ka eraldiseisvalt tellimiseks, mis pakub meeleolukat võimalust ekskursioonide kõrval ajalooga tutvumiseks.

SUURGILDI HOONES (Pikk 17, Tallinn) pakume KESKAJA teemalist programmi täiskasvanute gruppidele, mis võimaldab tunnetada toonaste pidustuste õhkkonda ja olustikku. Lähem info SIIT!

Palume programmid ette tellida vähemalt 10 päeva enne ürituse toimumist.

Lisaks kutsume kõiki õpitubadesse ja teemaõhtutele.

 

ÕPITUBADE SARI "ASJA ARMASTAJAD"

2016. aasta sügisel jätkub kõigile kultuuripärandi huvilistele suunatud sari MAARJAMÄE LOSSI TALLIHOONES. Peatselt kava!

Kutsume kõiki asja armastajaid osalema kord kuus laupäeviti kell 13-15 toimuvates õpitubades.

Osalemine eelregistreerimisega, kuna korraga mahub ühte töötuppa kuni 25 inimest. Registreerimisinfo edastame meie uudiskirja, veebilehe ja Facebooki lehe vahendusel u 14 päeva enne vastava õpitoa toimumist.

Osalustasu 3 eurot.

 

TEEMAÕHTUD NÄITUSEL "KESKAJA RÕÕMUD"

Teemaõhtud Suurgildi hoones toimuvad Eesti Ajaloomuuseumi näituse "Keskaja rõõmud. Suurgildi pidustused 15.-16. sajandil" raames kord kuus neljapäeviti algusega kell 18:00. NB! Iga kuu esimesel neljapäevadel, mil enamasti toimuvad ka teemaõhtud, on Suurgildi hoone avatud kell 10-20.

Vaata teemaõhtute kava SIIT!

Sissepääs teemaõhtule 3 eurot.