Avaleht > What's on? > ÕPETAJATE INFOPÄEV KULGES EDUKALT
ÕPETAJATE INFOPÄEV KULGES EDUKALT
There are no translations available.

Teisipäeval, 24. jaanuaril 2017 toimus Eesti Ajaloomuuseumis Suurgildi hoones esmakordselt muuseumide ühine infopäev „PUUST JA PUNASEKS – ÕPETAJATE ERI“.

Infopäeval osales kokku 162 õpetajat üle Eesti. Tallinnale lisaks oli tulnud õpetajaid Rakverest, Porkunist, Jänedalt, Jürist, Põlulast ja mujaltki.

Fotol: Infopäev „PUUST JA PUNASEKS“ Suurgildi hoones. Fotograaf: Vahur Lõhmus

Infopäeval tutvustasid oma programme Eesti Ajaloomuuseum, Eesti Lastekirjanduse Keskus, Eesti Meremuuseum, Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum, Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum, Eesti Tervishoiumuuseum, Niguliste Muuseum ja NUKU muuseum.

Muuseumide ühise infopäeva idee sündis seoses Tallinna vanalinna muuseumide ühisprojektidega „KAHEKSA ÜHE HOOBIGA“ ning „PUUST JA PUNASEKS“. Ühisprogrammidega soovivad vanalinna muuseumid pakkuda õpetajatele, lastele ja lastevanematele võimaluse külastada kompaktselt ja eesmärgistatult mitmeid muuseumeid.

Oma kogemusi muuseumis õppimisest jagasid infopäeval Anne Tiitson Kadrioru Saksa Gümnaasiumist, Greete Toming Haljala Gümnaasiumist, Ina Hannus Kiili Gümnaasiumist, ajaloolane ja õpetaja Jaak Juske ning Huvitav Kool esindaja Pille Liblik.

Samuti oli õpetajatel võimalus osaleda erinevate muuseumide haridusprogrammides.

Infopäeva raames loositi kõigi õpetajate vahel välja 8 tasuta haridusprogrammi külastust.

 

Infopäeva fotogaleriiga saab tutvuda SIIN

 

Teate edastas:

Reti Meema

Kommunikatsioonijuht

reti.meema(AT)ajaloomuuseum.ee

Tel: 6968 626

Mob: 5650 3357